Predorio OTS - Oficjalne Forum

Predorio OTS - Oficjalne Forum

Ogłoszenie

UWAGA!! OTS JUZ CHODZI NA IP: PREDORIO.NO-IP.INFO ACC MAKER NA PASSACH 111111/TIBIA

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad ze znanym skrypterem "Azeroth#24"

#1 2007-05-25 23:29:41

Gremlin

Administrator

5023875
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2007-05-11
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Wywiad ze znanym skrypterem "Azeroth#24"

Witam, chcę Wam przedstawić wywiad ze znanym skrypterem w całej Polsce Patrykiem Filipiakiem ukrywającym sie również pod nickami na forum.tibia.org.pl Azeroth#24, na forum.otcenter.pl Azi oraz www.otfans.pl/forums/ również Azeroth#24. A oto Wywiad:
Gremlin: Witam, czy mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad dla forum predorio.pun.pl??
Azi: Owszem.
Gremlin: Dziękuje, może na początek przedstaw się lub napisz pod jakim nickiem mogę się do Ciebie zwracać
Azi: Nazywam się Patryk Filipiak, mieszkam we Włoclawku, nick: Ersiu. Azeroth#24 to mój stary nick. ; )
Gremlin: Aha, więc w skrócie będę się do Ciebie zwracał Azi, dobrze?
Azi: Ok.
Gremlin: Jesteś bardzo dobrym skrypterem z tego co widać po www.forum.tibia.org.pl, www.otfans.pl/forums/ oraz nawet Moderatorem www.forum.otcenter.pl
Czy lubisz bawić się w skryptera i czy miło przy tym spędzasz czas??

Azi: Robie to w wolnych chwilach, to nawet przyjemne zajęcie. ; )
Gremlin: Czy zdradzisz nam ile zajmujesz sie skryptami?
Azi: To będzie jakieś 3 lata.
Gremlin: Nooo nie przypuszczłem, że to aż tyle czasu, a czym jeszcze sie zajmujesz lub uczysz innych języków internetowych??
Azi: Troszkę umiem  php/mysql, a mam zamiar uczyć się C++.
Gremlin: A co jest Twoim ulubionym sportem lub zajęciem gdy nie siedzisz na komputerze i nie siedzisz w szkole??
Azi: Gram w piłkę nożną lub koszykówkę oraz jeżdżę na rowerze.
Gremlin: Dobrze, więc dziękuję za wywiad i powodzenia w nauce języka C++ oraz w piłce nożnej.
Azi: Dziękuję, i nie ma za co. ; )
P.S.
Moim następnym celem jest Mateusz Dragon Wielki i już chyba kolega bedzie mi pomagał się z Nim umówić wiec robie nowy temat...
///Pozdrawiam Gremlin


http://images21.fotosik.pl/300/5a3766edf44928d6.jpg
http://www.upshit.project13.pl/szkola/szkola.jpg
///Pozdrawiam Gremlin - Kazdy pyta sie czemu tak pisze??;>
Odpowiedz jest prosta... Te trzy ukosniki to trzy "paski" czyli ADIDAS zawsze oryginalne
GG: 5023875 <-- jesli piszesz??... To sie PRZEDSTAW

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad ze znanym skrypterem "Azeroth#24"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl